نمایش تصاویر شکیبا باشید ...
استاندار مازندران مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی فرمانداری رامسر   
یکشنبه, 26 دی 1389 ساعت 09:56

 

توزیع عادلانه ثروت مهم ترین دستاورد هدفمندسازی یارانه هاست

 

 

 

استاندار مازندران گفت: با اجرای طرح هدفمند کردن یارانه ها منابع کشور در اختیار همه به خصوص آیندگان به صورت عادلانه قرارمی گیرد.

 

به گزارش روابط عمومی استانداری، سید علی اکبر طاهایی، استاندار مازندران در همایش بررسی مشکلات بخش دودانگه ساری ضمن اشاره به این که با اجرای طرح  هدفمند کردن یارانه ها ،اقتصاد کشور در مسیر شکوفایی قرار گرفته است، گفت:  با آزاد شدن قیمت حامل های انرژی ، درآمد حاصل از نفت به صورت عادلانه بین همه مردم توزیع می شود.
استاندار مازندران با بیان اینکه ایجاد برخی مسایل مقطعی اجرای طرح قانون هدفمند کردن یارانه ها را نفی نمی کنم، بیان داشت : با اجرای این طرح ثروت ملی که در گذشته توسط برخی ها به هدر می رفت ، بهینه مصرف خواهد شد.
طاهایی جهت گیری دولت را توسعه و پیشرفت در همه نقاط ایران دانست و گفت: سفر های استانی هیات دولت ، سبب شد تا به همه نقاط ایران توجه شود.
نماینده عالی دولت در مازندران در بخش دیگری از سخنانش به مشکلات مردم دو دانگه ساری اشاره کرد و گفت: در حال حاضر مهمترین مشکل روستاییان به ویژه کسانی که در مناطق کوهستانی زندگی می کنند و فاقد انرژی گاز هستند ، تامین سوخت است.
وی افزود: به منظور حمایت از ساکنان مناطق سردسیر و کوهستانی بخش دو دانگه ۵۰۰ لیتر گازوئیل با قیمت ۱۵۰ تومان به هر خانوار تحویل خواهد شد.
طاهایی عنوان کرد : پی گیری برای تامین اعتبار و باز سازی سد خاکی فریم از طریق دفتر مقام معظم رهبری، مطالعه توسعه راه ارتباطی دو دانگه به ساری ، توجه به اراضی شیب دار و تغییر نوع کشت و تامین اعتبار برای طرح دامپروری دو هزار راسی از خواسته های مهم مردم دو دانگه است که انجام خواهد شد.

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 04 بهمن 1389 ساعت 11:19
 

ساعت و تاریخ شمسی

پنجشنبه, 03 اسفند 1396

اوقات شرعیسایت های مفید

افراد آنلاین در سایت

ما 80 مهمان آنلاین داریم