نمایش تصاویر شکیبا باشید ...
افتتاح اولین کانون پیوند مهر غرب مازندران در رامسر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی فرمانداری رامسر   
سه شنبه, 24 اسفند 1389 ساعت 09:07

ه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رامسر:

مسئول حوزه ازدواج سازمان ملی جوانان استـان مازندران در آئین افتتاح کانون پیوند مهر استان، رامسر گفت: تا پایان سال 90 در تمامی شهرستانهای استان کانونهای تسهیل ازدواج راه اندازی می شود.

 

 

خیرا… اکبرزاده افزود: در کشور ما میانگین سن ازدواج برای مردان 5/26 سال و برای زنان 5/23 سال می باشد و بیشترین آمار طلاق در کشور در سنین 25 تا 29 سال یعنی در 5 سال اول زندگی اتفاق می افتد.

زهره حلاجیان کارشناس ارشد روانشناسی و مدیر کانون پیوند مهر شهرستان رامسر در مصاحبه با خبرنگار ما گفت : افتخار آن را دارم که اولیـن کانون پیوند مهر در غرب مازندران در شهرستان زیبای رامسر راه اندازی شد.

وی اظهار داشت هدف اصلی این کانون تسهیل و تحکیم ازدواج جوانان و پایداری زندگی زناشویی و رسیدن به شادکامی است.

وی بیان داشت از آنجائیکه کمتر به آموزشهای قبل از ازدواج توجه می گردد ما شاهد افزایش نرخ طلاق و ازدواج های ناموفق می باشیم و باید در این زمینه کارهای بیشتری شود.

وی گفت : از جمله کارکردهای دیگر کانون کم کردن هزینه های ازدواج تا سطح 600 هزار تومان است و زوجین می توانند با مراجعه به کانون از خدمات آن بهره مند شوند.

وی گفت : برگزاری کارگاهها، سمینارها و مشاوره های گروهی و فردی از جمله اقدامات حمایتی دیگر این کانون است. وی در پایان بیان داشت : کانون پیوند مهر شهرستان رامسر به آدرس خیابان شهید مطهری، روبروی فروشگاه بیمارستان، ساختمان علی نژاد طبقه سوم با شماره تلفن 01925229742 در خدمت خانواده های عزیز می باشد.

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 08 فروردین 1390 ساعت 07:00
 

ساعت و تاریخ شمسی

دوشنبه, 28 اسفند 1396

اوقات شرعیسایت های مفید

افراد آنلاین در سایت

ما 181 مهمان آنلاین داریم