نمایش تصاویر شکیبا باشید ...
محیط زیست رکن اساسی در توسعه پایدار کشور مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی فرمانداری رامسر   
جمعه, 13 بهمن 1396 ساعت 14:38

Image result for ‫تابش ایرنا‬‎

 

رئیس فراکسیون محیط زیست در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: محیط زیست رکن اساسی در توسعه پایدار کشور است.

 

به گزارش ایسنا مازندران، محمد رضا تابش در مسابقه قهرمانی قهرمانان کاراته سبک کیوکوشین ایچیگگی که به مناسبت سال روز کنوانسیون تالابها، در اردوگاه شهید چمران رامسر برگزار شد، با بیان اینکه در مجلس شورای اسلامی برای ورزش، کارهای اساسی صورت گرفت گفت: ۲۷ دهم درصد مالیات بر ارزش افزوده برای ورزش اختصاص یافته که این رقم سالیانه حدود هزار و 500 میلیارد تومان می شود.

وی در ادامه افزود: دولت باید تخصیص اعتبارات در حوزه محیط زیست را کامل کند،چون اگر محیط زیست سالمی نداشته باشیم هیچ فعالیتی در کشور انجام نمی شود.

تابش با اشاره به اینکه محیط زیست رکن اساسی در توسعه پایدار کشور محسوب می شود، خاطرنشان کرد: تامین منابع محیط زیست باید مورد توجه قرار گیرد که در این راستا ۱۵ لایحه زیست محیطی در مجلس تصویب شد.

رئیس فراکسیون محیط زیست در مجلس شورای اسلامی  افزود: لایحه کانون تالاب ها اوایل سال جاری مصوب شد تا از طریق آن جلوی ورود و نفوذ آلاینده ها به تالاب ها جلوگیری شود.

تابش گفت: 3.8 دهم میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی قرار شد مستقیم و غیر مستقیم به مسائل زیست محیطی از جمله مبارزه با ریزگردها، آبخیز داری،حفاظت و صیانت از جنگل ها ،خروج خودروهای فرسوده ، استاندارد سازی سوخت، توسعه مکران، توسعه حمل و نقل ریلی اختصاص یابد که متاسفانه اعتبار و بودجه در این حوزه کم شده است.

 

ساعت و تاریخ شمسی

دوشنبه, 07 اسفند 1396

اوقات شرعیسایت های مفید

افراد آنلاین در سایت

ما 53 مهمان آنلاین داریم