نمایش تصاویر شکیبا باشید ...
پسماند و توريسم، فرصت هاي مطلوب براي توسعه همكاري مازندران و نروژ مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی فرمانداری رامسر   
سه شنبه, 03 بهمن 1396 ساعت 20:02
پسماند و توريسم، فرصت هاي مطلوب براي توسعه همكاري مازندران و نروژ
مقام عالي دولت در مازندران، با بيان اين كه�هدف از اين ديدارها، توسعه روابط بين المللي است، ياد آور شد: سرمايه گذاران نروژي مي توانند از فرصت پسماند در مازندران استفاده مطلوب ببرند /�صنعت توريسم، فرصت بسيار مطلوبي است كه مي تواند زمينه همكاري دو طرف قرار گيرد.

استاندار مازندران با  لارش نوردروم، سفیر کشور نروژ در ایران ديدار و گفتگو نمود.

به گزارش روابط عمومي استانداري، محمد اسلامي در اين ديدار با بيان اين كه هدف از اين ديدارها، توسعه روابط بين المللي است، ياد آور شد: كشورهايي كه فرصتهاي اقتصادي شان با مازندران شباهت دارد در توسعه مناسبات در اولويت هستند.

استاندار با اظهار اميدواري از اين كه اين ديدار آغازي براي حركت استان در مسير توسعه و ورود سرمايه و سرمايه گذاري هاي جديد باشد، گفت: وجود فرصت هاي گوناگون در مازندران و ظرفيت ها و علائق فعالان نروژي براي كار با ايران مي تواند موجبات توسعه روابط مازندران و نروژ را فراهم كند.

مقام عالي دولت در مازندران، با بيان اين كه فرصت هاي متنوعي در مازندران وجود دارد و فعالان اقتصادي توانمندي در استان هستند، افزود: درحوزه جنگل مي توانيم از تجربيات و تكنولوژي هاي روز آمد كشور نروژ در جهت توسعه زراعت چوب بهره گيري كنيم.

وي با اشاره به اين كه درياچه خزر، دومين درياچه عميق جهان است و مي تواند جاذبه هاي خوبي براي فعاليت هاي مختلف از جمله گردشگري دريايي داشته باشد، تصريح نمود: پسماند، موضوع خوبي براي همكاري مازندران و نروژ است و سرمايه گذاران نروژي مي توانند از فرصت پسماند در مازندران استفاده مطلوب ببرند.

استاندار مازندران، خاطر نشان ساخت: سرمايه گذاران نروژي مي توانند از فرصت پسماند براي تبديل زباله به كمپوست و انرژي با توجه به راه حل هايي كه در اختيار دارند، استفاده مطلوب ببرند.

اسلامي با بيان اين كه كشت هاي گلخانه يي، محصولات كشاورزي و گل و گياه مازندران نيز فرصت هاي ديگري براي همكاري است و مي تواند بخشي از نيازهاي نروژ را تامين نمايد، اظهار داشت: صنعت توريسم زمينه بسيار مطلوب ديگري است كه مي تواند زمينه همكاري قرار گيرد و توريست هاي نروژي مي توانند براي ديدار از جاذبه هاي مازندران به استان سفر كنند.

استاندار مازندران در پايان خطاب به نوردروم با بيان اين كه اميدوارم سفر شما در مقام سفير نروژ در ايران، سنگ بناي ارزشمند و بلند مدت روابط مازندران و نروژ باشد، گفت: با توجه به ظرفيت ها و توانمندي هاي دو طرف بايد تلاش كنيد مازندران و نروژ را بهم متصل نماييد.

 

ساعت و تاریخ شمسی

دوشنبه, 07 اسفند 1396

اوقات شرعیسایت های مفید

افراد آنلاین در سایت

ما 41 مهمان آنلاین داریم