نمایش تصاویر شکیبا باشید ...
اختصاص 500میلیون تومان اعتبار به مجتمع فرهنگی رامسر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی فرمانداری رامسر   
یکشنبه, 01 بهمن 1396 ساعت 21:43

اختصاص 500میلیون تومان اعتبار به مجتمع فرهنگی رامسر

معاون توسعه مدیریت ومنابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از اعتبار 500 میلیون تومانی مجتمع فرهنگی رامسر درسال 96 خبر داد.

اختصاص 500میلیون تومان اعتبار به مجتمع فرهنگی رامسر

به گزارش خبر گزاری صدا وسیما، علی اصغر کار اندیش در حاشیه بازدید از مجتمع فرهنگی نیمه ساخت رامسر درگفت وگوباخبرگزاری صداوسیما گفت: شهرستان رامسر با ۷۰ هزار نفر جمعیت و گردشگران بیشماری که به این شهرستان سفر میکنند ، قطعا نیازمند یک فضای فرهنگی بوده و دولت وظیفه دارد که این فضا را بسازد.

 

 

 

 

 

وی افزود: بر این اساس در گذشته فضایی بدین منظور در رامسر ساخته شد اما طی فرآیندی به نیروی انتظامی رامسر واگذار شده و پس از ان ، مکان فعلی انتخاب و مصوب شد تا این بنا احداث شود.
کار اندیش با بیان اینکه پس از جانمایی مکان فعلی مجتمع فرهنگی رامسر، برای آن ردیف اعتباری در نظر گرفته شده و عملیات اجرایی آن حدود ۱۸ سال قبل آغاز شد.
وی اضافه کرد: پس از گذشت چندین سال میراث فرهنگی با این توجیه که باغ سی و سه هکتاری رامسر باید به ثبت جهانی برسد ، از ادامه ساخت پروژه جلوگیری کرده و کار را متوقف کرد که این کار میراث فرهنگی منطقی نبود و دولت باید این موضوع را حل کند.
وی با بیان اینکه دولت باید تکلیف این پروژه را مشخص کند ، خاطر نشان کرد: نمی شود این مکان سالها بدون استفاده و نیمه کاره رها بشود .
معاون منابع انسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: دولت یا باید ساخت این پروژه را تکمیل کرده و به مردم تحویل بدهد و اگر هم پی گیر ثبت جهانی باغ سی و سه هکتاری هستند ، مکانی دیگر را برای ساخت این پروژه در نظر گرفته و هزینه آن را متقبل بشوند.
وی با بیان اینکه نسبت به این موضوع معترض بوده و آن را در کمسیون های مختلف هم مطرح کرده ام، گفت: من از استاندار مازندران می خواهم که ظرف یک ماه تکلیف این موضوع را روشن کند.
کار اندیش افزود: این پروژه در سال جاری ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار دارد که باید کار شود و نمی توانیم این اعتبار را برگشت بزنیم.

آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 01 بهمن 1396 ساعت 21:52
 

ساعت و تاریخ شمسی

دوشنبه, 07 اسفند 1396

اوقات شرعیسایت های مفید

افراد آنلاین در سایت

ما 58 مهمان آنلاین داریم