نمایش تصاویر شکیبا باشید ...
بیمه بودن نیمی از جمعیت کشور مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی فرمانداری رامسر   
یکشنبه, 07 آبان 1396 ساعت 15:43

 

40 میلیون نفر از جمعیت کشور زیر پوشش بیمه سلامت هستند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مدیر کل دفتر تدوین استانداردها و توسعه خدمات بیمه ای سازمان بیمه سلامت کشور امروز در همایش توانمندسازی بیمه شدگان سازمان بیمه سلامت در رامسرگفت: ۴۰ میلیون نفر از مردم مان بیمه هستند که ۵۰ درصد از کل جمعیت کشوررا تشکیل می دهند.
دکتر جلال سعیدپور با بیان اینکه یک میلیون و۷۵۰هزارنفردرمازندران هم زیرپوشش بیمه سلامت قراردارند که از این شمار یک میلیون و۱۰۰هزارنفر دفترچه های روستایی وبقیه دارای بیمه سلامت همگانی هستند ,افزود: هدف از برگزاری این همایش پر رنگ تر شدن نقش مردم در نظام سلامت و حرکت به سوی نظام سلامت مردم محور است.
به گفته وی: بر اساس استانداردها نظام های سلامت باید به سمت مردم محوری حرکت کرده و شاهد مشارکت بیشتر مردم و فعالیتهای مرتبط با سلامت باشیم که نیازمند مشارکت مردم هستیم تا دانش آنها برای تصمیم گیری بهتر درباره سلامت ارتقا یابد.
وی درباره مشکل بیمه سلامت از سوی مطب های خصوصی در عدم پذیرش دفترچه بیمه سلامت گفت: با توجه به مشکلاتی که در زمینه تامین منابع مالی نظام سلامت پیش آمده مشکلات حادث شده و با تعامل مسئولین سطح بالای کشور در حال تامین بودجه برای بیمه سلامت هستند و بزودی این مشکل حل می شود.
,مدیر کل دفتر تدوین استانداردها و توسعه خدمات بیمه ای سازمان بیمه سلامت کشور گفت: ۹۵ درصد اعتبارات بیمه سلامت دولتی بوده و وابسته به بودجه هایی است که از طرف دولتاختصاص داده میشود و با تامین منابع باید شاهد تحول در نظام بیمه سلامت کشور باشیم.
همایش توانمندسازی بیمه شدگان سازمان بیمه سلامت تا فردا در رامسر برگزار می شود.

آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 09 آذر 1396 ساعت 17:45
 

ساعت و تاریخ شمسی

دوشنبه, 28 اسفند 1396

اوقات شرعیسایت های مفید

افراد آنلاین در سایت

ما 213 مهمان آنلاین داریم