نمایش تصاویر شکیبا باشید ...
حمایت از برنامه های فرهنگی در راستای مقابله با آسیب های اجتماعی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی فرمانداری رامسر   
چهارشنبه, 03 آبان 1396 ساعت 19:50

اختصاص 1 ميليارد و 200 ميليون تومان به اجراي برنامه هاي فرهنگي در استان در راستاي مقابله با آسيب هاي اجتماعي

 

 

 

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار در اين جلسه با اشاره به اين كه در سال 95 بالغ بر 1 ميليارد و 400 ميليون تومان به صورت متمركز از سوي وزارت كشور به مقابله با آسيب هاي اجتماعي به مازندران اختصاص يافت و هزينه شد، گفت: در سال جاري نيز بالغ بر 1 ميليارد و 200 ميليون تومان به اجراي…  به گزارش روابط عمومي استانداري، عليرضا يونسي رستمي، معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار در جلسه بررسي ساز و كارهاي كاهش طلاق در استان با اشاره به اين كه در سال 95 بالغ بر 1 ميليارد و 400 ميليون تومان به صورت متمركز از سوي وزارت كشور به مقابله با آسيب هاي اجتماعي به مازندران اختصاص يافت و هزينه شد، گفت: در سال جاري نيز بالغ بر 1 ميليارد و 200 ميليون تومان به اجراي برنامه هاي فرهنگي در استان در اين راستا اختصاص يافت.
معاون استاندار، افزود: پرداخت اعتبارات به دستگاه هاي اجرايي در دولت تدبير و اميد براي مقابله با آسيب هاي اجتماعي، در دولت هاي پس از پيروزي انقلاب بي سابقه بوده است.
يونسي با بيان اين كه با هماهنگي و هم افزايي دستگاه هاي مسئول و در سايه برنامه ريزي جامع، آمار طلاق در استان در حال كاهش است، به نقش موثر اقدامات و برنامه هاي فرهنگي در پيشگيري و كاهش طلاق اشاره كرد و ياد آور شد: بايد همراه با اقدامات اجرايي، برنامه يي براي آگاهي افكار عمومي و اجراي طرح هاي گسترده فرهنگي با مشاركت جدي دستگاه هاي مسئول تدوين شود تا دست يابي به اهداف طراحي شده در برنامه كاهش طلاق تسريع شود و برنامه هاي فرهنگي به زير پوست جامعه برود.
وی بر ضرورت تقویت نقش موثر خانواده ها در حوزه کاهش طلاق اشاره کرد و اظهار داشت: متاسفانه نسبت به آلام دیگران در جامعه نوعی بی حسی اخلاقی و کم توجهی بوجود آمده است و رسانه های جمعی و رسانه ملی برای ایجاد تغییر نگاه در جامعه نسبت به دردهاي اجتماعي نقش مهمی مي توانند ایفا نمایند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، در ادامه بر اهتمام رسانه ها و رسانه ملی و انجام بررسی ها و تحلیل های کارشناسانه مبتنی بر اطلاعات صحیح به منظور افزایش آمار ولادت و ازدواج در استان تاکید کرد.
در آغاز اين جلسه قاسمي طوسي، مدير كل دفتر امور اجتماعي، فرهنگي استانداري و رجبي، مدير كل ثبت احوال استان، گزارشي از اقدامات، برنامه ها و آمار طلاق، ولادت و ازدواج در استان ارايه نمودند.

آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 09 آذر 1396 ساعت 17:45
 

ساعت و تاریخ شمسی

دوشنبه, 28 اسفند 1396

اوقات شرعیسایت های مفید

افراد آنلاین در سایت

ما 167 مهمان آنلاین داریم