نمایش تصاویر شکیبا باشید ...
افزایش پروازهای فرودگاه رامسر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی فرمانداری رامسر   
چهارشنبه, 03 آبان 1396 ساعت 19:40

فرماندار رامسراز تبدیل شدن رامسر به مرز هوایی خبرداد و گفت: در صورت مساعد شدن شرایط پرواز رامسر- نجف راه اندازی می شود.

 

 

 

 

 

محمد آزاد در گفت‌و‌گو با ایسنا مازندران اظهار کرد: فرودگاه رامسر در ۳ ماهه دوم سال جاری نسبت به ۳ ماهه دوم سال گذشته با افزایش ۱۰۰ درصدی تعداد مسافر همراه بود.

وی تصریح کرد: از فرودگاه رامسر 28 هزار و 821 مسافر از سوی ۳ شرکت هواپیمایی آسمان، جمهوری اسلامی ایران و نفت در مسیرهای تهران مشهد و اهواز جا به جا شده است.

فرماندار رامسر افزود: در ۳ ماهه دوم سال جاری ۵۹۲ پرواز در فرودگاه رامسر انجام شده و 5 هزار و 300 نفر مسافر خارجی وارد این فرودگاه شدند و در این فرودگاه در هفته ۴۴ پرواز انجام می شود.

آزاد تصریح کرد: فرودگاه رامسر با استفاده از پروازهای هواپیمایی هما هواپیمای برجامی ظرفیت انجام پروازهای بیشتری را دارد و روزانه ۲ یا ۳ پرواز از رامسر به تهران و در طول هفته ۲ پرواز به مشهد از فرودگاه رامسر انجام می شود.

فرماندار رامسر گفت: با توجه به تعداد مسافر در سال های اخیر تعداد مسافر پروازی چندین برابر شده و انتظار افزایش پروازها به شهرهای مختلف احساس می شود.

وی خاطرنشان کرد: در بازدید رئیس مرز هوایی و گذرنامه وزارت کشور از فرودگاه رامسر رفع موانع موجود جهت تبدیل شدن به مرز هوایی در دستور کار قرار دارد.

فرماندار رامسر گفت: مرز هوایی موجب برقراری پروازهای مستقیم به کشورهای مختلف از جمله کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس، حاشیه دریای خزر و پرواز به عتبات عالیات می شود.

آزاد تصریح کرد: مرز هوایی موجب افزایش تعداد پروازها در مسیرهای مختلف و جذب مسافران و توریست های کشورهای مختلف و تسهیل در مسافرت های شهرهای همجوار و رامسر به کشورهای مختلف می شود.

وی اظهار کرد: احتمال می رود در اربعین سال جاری در صورت فراهم شدن شرایط برقراری پرواز رامسر به نجف امکان پذیر باشد.

وی خاطرنشان کرد: فرودگاه رامسر که جزء فرودگاه های قدیمی کشور است از سال ۸۸ در طرح توسعه قرار گرفت و نخستین فرودگاه مجهز به باند بتنی به طول ۲۷۰۰ متر شد اما به دلیل موانع پروازی تاکنون باند جدید به بهره برداری نرسیده است.

 

ساعت و تاریخ شمسی

دوشنبه, 28 اسفند 1396

اوقات شرعیسایت های مفید

افراد آنلاین در سایت

ما 177 مهمان آنلاین داریم