نمایش تصاویر شکیبا باشید ...
لزوم تقویت زیرساخت‌های گردشگری رامسر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی فرمانداری رامسر   
جمعه, 28 مهر 1396 ساعت 07:07

فرماندار رامسر بر لزوم تقویت زیرساخت‌های گردشگری این شهرستان تاکید کرد.

 

 

 

به گزارش ایسنا، محمد آزاد در مراسم تودیع و معارفه شهردار کتالم و ساداتشهر با بیان اینکه شورای شهر و شهردار دوره چهارم با خدمات ارزنده منشا خدمت رسانی به مردم بودند اظهار کرد: شورای شهر با همدلی و همراهی با مردم و بررسی نقاط ضعف و قوت می تواند نقش اساسی به منظور توسعه و آبادانی شهر ایجاد کند.

وی تصریح کرد: شورای شهر کتالم و ساداتشهر توانست با کمترین حاشیه و کوتاه ترین فرصت شهردار را انتخاب کند و با این حرکت به موقع راه رشد ترقی توسعه و عمران بیشتر ایجاد می‌شود.

وی بر لزوم تقویت زیرساخت های گردشگری اشاره کرد و گفت: مشکلات رامسر بایدبرطرف شود و به منظور توسعه و پیشرفت رامسر گام های بزرگی باید برداشته شود.

فرماندار رامسر اظهار کرد: شهرداران باید تحول گرا و توسعه گرا بوده و این ویژگی شاخص در شهردار جدید وجود دارد که با کمک و همراهی مردم و شورا با شهردار تحول خاصی در کتالم و ساداتشهر ایجاد شود.

آزاد با بیان اینکه رامسر باید از رکود خارج شود، افزود: یکی از دغدغه های بزرگ در این شهر اشتغال جوانان است و افرادی که جویای کار هستند باید در بخش‌های خصوصی مشغول به کار شده و شهرداری بستر اشتغال زایی را در حوزه های مختلف ایجاد کند.

حجت‌الاسلام سید جعفر رضایی امام جمعه رامسر نیز در این مراسم اظهار کرد: مردم شایسته خدمت هستند و مسئولان در راستای خدمت به مردم قوی عمل کنند.

وی با بیان اینکه هدف نظام جمهوری اسلامی خدمت به مردم است، تصریح کرد: مسئولان به فکر رفع مشکلات و خدمت به مردم باشند و قدر زمان های از دست رفته را بدانند.

امام جمعه رامسر افزود: ارتباط قوی میان شورا و شهردار و مدیریت مسائل و مشکلات شهری رمز اصلی موفقیت بوده و در این راه باید سهم خواهی و لابی گری از بین برود تا پیشرفت حاصل شود.

به گزارش ایسنا، مظاهر باقر سلیمی شهردار سابق کتالم و ساداتشهر اظهار کرد: شش سال خدمت صادقانه به مردم در راستای بهره وری از ظرفیتهای کتالم و ساداتشهر سالانه در دوران خدمتم بود که بودجه ۲ میلیارد تومانی شهرداری در سال ۹۰ به ۹ میلیارد تومان در سال 96 رسید.

وی تعریض خیابان ها اصلاح هندسی میادین و معابر، احداث بلوار، عقب نشینی‌ها، احداث بازار ماهی فروشان، احداث ایستگاه شماره ۲ آتش نشانی و غیره بخشی از دستاوردهای عمرانی این دوره بود، تصریح کرد: خدمت رسانی از اهداف من بود و در این راه به صورت شبانه روزی تلاش کردم.

مجتبی رضوانی شهردار جدید کتالم و ساداتشهر نیز در این مراسم با بیان اینکه این شهرداری از لحاظ خدمات الکترونیکی ضعیف بوده است، گفت: به منظور توسعه و تحول در شهر نیازمند توجه به ضرورت ها و نیازهای شهر است و باید با کمترین مراجعات مردمی بهترین خدمات ارائه داد.

وی از بدهی ۵ میلیارد تومانی شهرداری کتالم و ساداتشهر خبر داد و اظهار کرد: باید با جذب سرمایه گذاران و استفاده از ظرفیت های گردشگری و معنوی در راستای اشتغال زایی و زیباسازی شهر موفق عمل کرد.

گفتنی است در این مراسم مجتبی رضوانی به عنوان شهردار جدید کتالم و ساداتشهر معارفه شد.

 

ساعت و تاریخ شمسی

دوشنبه, 28 اسفند 1396

اوقات شرعیسایت های مفید

افراد آنلاین در سایت

ما 189 مهمان آنلاین داریم