نمایش تصاویر شکیبا باشید ...
پیاده روی صلح دانش آموزان وکودکان رامسری مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی فرمانداری رامسر   
یکشنبه, 23 مهر 1396 ساعت 07:16
کودکان رامسری امروز باشعار و پیام صلح ودوستی در راستای محکومیت سخنان کینه توزانه ترامپ نسبت به ملت ایران پیاده روی کردند .

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما،  این دانش آموزان درگفت وگویی ایران اسلامی را دارای تاریخ  وفرهنگ کهن و حق طلب  و خواستار صلح و دوستی برای همه ملتها برشمردند که وصله های ناجور رییس جمهور جنگ طلب آمریکا به ملت ایران نمی چسبد.

 


محمدعلی یزدان شناس سرپرست اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران این حرکت نو و خودجوش کودکان رامسر را که در هفته ملی کودک نیز برگزارشد،  شایسته تقدیردانسته و بیان داشت: محوراصلی فعالیت ها رشد و شکوفایی استعدادهای کودکان و نوجوان است و صلح و دوستی از مولفه هایی است که در کانون مورد توجه جدی است و هم اینک ۱۹هزار عضو این کانون در مازندران هستند.

فاطمه نعمتی سارخانلو مسول مرکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان رامسراست این برنامه را با پیام آوری صلح برای جهانیان برشمرده درآن بیش از۳۰۰کودک  و دانش آموز رامسری شرکت کردند.
پیاده روی صلح ازمسیراداره بهزیستی تا باغ نمونه ایرانی برگزارشده در آن معاون فرماندار،بخشدارمرکزی و جمعی ازمسولان ،فرهنگیان واولیا حضور داشتند.

 

ساعت و تاریخ شمسی

دوشنبه, 07 اسفند 1396

اوقات شرعیسایت های مفید

افراد آنلاین در سایت

ما 58 مهمان آنلاین داریم