نمایش تصاویر شکیبا باشید ...
تحقق10 هزارشغل جدیددرمازندران شش ماهه نخست سال96 مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی فرمانداری رامسر   
دوشنبه, 03 مهر 1396 ساعت 15:21

جلسه شوراي اداري مازندران به رياست استاندار مازندرانجلسه شوراي اداري مازندران به رياست استاندار مازندران

 

 

به گزارش روابط عمومي استانداري، ربيع فلاح جلودار، استاندار مازندران در جلسه شوراي اداري استان، ضمن تسليت ايام سوگواري آقا ابا عبدالله الحسين (ع) و گرامي داشت ياد و خاطره 10400 شهيد دوران دفاع مقدس و شهداي مازندراني مدافع حرم، ضمن محكوم كردن سخنان سخيف و بي اساس و تهديدات بي پايه رييس جمهور امريكا، ياد آور شد: رزمندگان اسلام در سايه فرهنگ عاشورا هر گونه تهديدي را در نطفه خفه مي كنند و امروز جمهوري اسلامي به صورت شفاف در صحنه هاي بين المللي با تروريسم مبارزه مي كند.

استاندار مازندران با توجه به آغاز به كار دولت دوازدهم با تاكيد بر اين كه مديران تا پايان هفته برنامه كاري و اجرايي 4 سال دوم را ارائه كنند، افزود: فرصت خدمت محدود است و در مسير انجام رسالت و تكاليف اداري و خدمت به مردم با كسي تعارف نداريم.

مقام عالي دولت در استان بر پرهيز از حاشيه سازي و تداوم فضاي تلاش و كار جهادي در راستاي تحقق برنامه ها و سياست هاي دولت تاكيد كرد و گفت: رسانه ها از حاشيه سازي پرهيز كنند، چرا كه در مسير توسعه استان نبايد وقت خود را صرف مسايل بي ارزش نمود.

ربيع فلاح  حركت در مسير توليد و اشتغال را برنامه محوري استان در سال 96 دانست و تصريح نمود: مقابله با آسيب هاي اجتماعي از ديگر برنامه هايي  است كه در دستور كار  جدي استان قرار دارد.

وي با بيان اين كه برخي دستگاه هاي مسئول در زمينه ايجاد اشتغال در سال 96 خود اظهاري نكرده اند، گفت: مديراني كه ايفاي رسالت در حوزه اشتغال را به مثابه اتاق جنگ تلقي ننمايند، در ارزيابي ها مردود مي شوند.

استاندار به تعهد دولت براي ايجاد 970 هزار شغل در سال اشاره كرد و با اعلام اين كه بر اساس خوداظهاري دستگاه هاي اجرايي ذي ربط، سهم استاني مازندران از اين رقم بيش از 43 هزار فقره خواهد شد، اظهار داشت: زمينه هاي مختلف ايجاد اشتغال جدي گرفته شود و در حوزه اشتغال دانش آموختگان تلاش بيشتري صورت گيرد.

ربيع فلاح با اعلام اين كه قريب 10 هزار فقره از اشتغال مورد تعهد استان تاكنون محقق شده است و در شش ماهه دوم روند ايجاد اشتغال سرعت مي يابد، ابراز نمود: با توجه به اين كه سهم حوزه it ايجاد 100 هزار شغل است و برش استاني مازندران از اين رقم 4 درصد مي باشد بايد تلاش بيشتري صورت گيرد تا سهم قريب 5 هزار نفري استان از اين محل تحقق يابد و در حوزه شركت هاي دانش بنيان بايد با برنامه عمل كرد.

استاندار با بيان اين كه در حوزه سرمايه گذاري پس از برجام، بايد اقدامات جدي تري در استان صورت گيرد، گفت: بانك ها، فرصت بيشتري براي حوزه سرمايه گذاري بگذارند.

نماينده عالي دولت در مازندران، با تاكيد بر اين كه فرمانداران در حوزه اشتغال، مقابله با آسيب هاي اجتماعي و تحقق طرح روستاي نمونه جدي تر به ميدان بيايند، افزود: با اقدامات صورت گرفته، شاهد كاهش طلاق در مازندران در دولت تدبير و اميد بوده ايم كه اين موفقيت با اهتمام و برنامه ريزي محقق شده است.

در اين جلسه با حضور استاندار از 4 تن از اعضاي شوراي تامين استان بخاطر همكاري هاي همه جانبه با اهداء لوح تقدير، تجليل شد.

 

ساعت و تاریخ شمسی

دوشنبه, 07 اسفند 1396

اوقات شرعیسایت های مفید

افراد آنلاین در سایت

ما 57 مهمان آنلاین داریم