نمایش تصاویر شکیبا باشید ...
اجرای طرح ظفر 11 در رامسر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی فرمانداری رامسر   
پنجشنبه, 30 شهریور 1396 ساعت 18:02

 

فرمانده انتظامی استان مازندران گفت: طرح ظفر ۱۱ از سلسله طرحها در حوزه ارتقای امنیت اجتماعی و امنیت اخلاقی در رامسر اجرا شد.

 

به گزارش ایسنا مازندران، محمود میرفیضی در سفر به شهرستان رامسر و بازدید از نمایشگاه کشفیات اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی ظفر ۱۱ گفت: این طرح ها در شهرستان ها بر اساس مطالبات مردم بوده که از طریق نظرسنجی هایی که صورت می گیرد ارتقای نظم در دستور کار نیروی انتظامی قرار دارد.

وی افزود: در راستای پاکسازی نقاط آلوده، جمع آوری معتادین ولگرد، دستگیری فروشندگان، برخورد با اراذل و اوباش و ساماندهی در حوزه نظم و انضباط طرح ظفر ۱۱ در شهرستان رامسر انجام گرفت.

وی تصریح کرد: شورای تامین و دادستانی رامسر با برنامه ریزی هدفمند پشتیبانی های لازم را انجام دادند تا  بسترهای لازم در اجرای طرح ظفر ۱۱ حاصل شود.

میرفیضی گفت: اجرای طرح ظفر موجب دستگیری ۳۰۰ نفر در رامسر شد و ۲۳۳ دستگاه انواع خودرو و موتور سیکلت توقیف، ۳۲ کیلو انواع مواد مخدر کشف و ۲۹ سارق دستگیر و تعدادی سلاح های سرد و گرم توقیف شد.  ۲۵ واحد صنفی در این عملیات متخلف پلمپ و ۳۸ واحد صنفی به علت عدم رعایت قوانین و مقررات پلمپ شدند که در مجموع ارزش اموال مسروقه و قاچاق کشف شده بیش از ۵۷۰ میلیون تومان در رامسر بوده است.

وی یادآور شد: در طرح ظفر ۱۵۰ اکیپ وارد شهرستان رامسر شد و با برنامه ریزی مناسب به ۹۰ درصد اهداف خود دست پیدا کردیم.

 

ساعت و تاریخ شمسی

دوشنبه, 07 اسفند 1396

اوقات شرعیسایت های مفید

افراد آنلاین در سایت

ما 58 مهمان آنلاین داریم