نمایش تصاویر شکیبا باشید ...
آموزش و پرورش هیچ مسئولیتی برای سرویس های آزاد قبول نمی کند مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی فرمانداری رامسر   
پنجشنبه, 30 شهریور 1396 ساعت 17:59

رئیس اداره انجمن اولیای استان مازندران گفت : مدارس و آموزش و پرورش هیچ مسئولیتی در قبال سرویس های شخصی و آزادبرهای دانش آموزان

قبول نمی کنند .

سید محمد انصار الحسینی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : سرویس های مجاز مدارس از فیلتر ها و کلاس های توجیهی خاصی می گذرند که متشکل از نیروهای انتظامی ، پلیس راه و انجمن اولیا و مربیان ، اموزش و پرورش و دیگر دستگاهها هستند .
وی همچنین گفت : بر تمامی سرویس های مدارس مجاز نظارت مستمر و سخت گیرانه ای می شود که این نظارت در سرویس های شخصی امکان ندارد .
رئیس اداره انجمن و اولیا استان مازندران اظهار داشت : سرویس های مجاز از ظرفیت سرنشین مشخص براساس تعداد صندلی و همچنین بیمه ماشین و دانش آموزان برخوردار هستند و در صورت تخلف از انتقال دانش آموزان منع خواهند شد .
انصار الحسینی گفت : متاسفانه برخی از خانواده ها برای پرداخت مبلغ کمتری سرویس های آزادبر را انتخاب می کنند که هیچ گونه استانداردی در آنها رعایت نمی شود و نظارتی هم بر آنها نیست .
وی همچنین افزود : خانواده ها برای استفاده از سرویس های مجاز مدارس از طریق مدیر مدرسه و با ارسال نامه کتبی اقدام کنند .
رئیس انجمن اولیای استان مازندران افزود : برای سال تحصیلی جدید تاکنون 6 هزار و 344 دستگاه ماشین آلات مجاز از جمله سواری ، ون ، مینی بوس و اتوبوس در سراسر استان اقدام به جابه جایی بیش از 34 هزار دانش آموز می کنند .
حدود 530 هزار دانش آموز در سال تحصیلی 96- 97 در مدارس استان مازندران تحصیل خواهند کرد .

 

ساعت و تاریخ شمسی

دوشنبه, 07 اسفند 1396

اوقات شرعیسایت های مفید

افراد آنلاین در سایت

ما 27 مهمان آنلاین داریم