نمایش تصاویر شکیبا باشید ...
رسانه ها در دولت دوازدهم برای افزایش امید در جامعه تلاش کنند مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی فرمانداری رامسر   
دوشنبه, 16 مرداد 1396 ساعت 17:04

استاندارمازندران گفت: درعصر انفجار اطلاعات و ارتباطات نقش خبرنگاران در ایجاد نشاط و امید اجتماعی، توانمندسازی جامعه و ارتقاء امنیت اجتماعی

نقشی بی بدیل و ماندگار است و رسانه ها در دولت دوازدهم در افزایش امید در جامعه تلاش کنند.

 

 

به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران، ربیع فلاح جلودار در آستانه روز خبرنگار با انتشار پیامی باگرامی داشت و یاد و خاطره خبرنگار شهید خبرگزاری جمهوری اسلامی محمود صارمی و شهدای خبرنگار و تبریک این روز به دست اندرکاران عرصه خبر و اطلاع رسانی افزود : رسانه و خبرنگاران با تحلیل و تفسیر درست وآگاهانه مسائل جامعه مسیر بالندگی و توسعه را هموار می کنند و با سخت‌کوشی و تلاش شبانه روزی درانتقال و انتشار آزاد افکار و اخبار، همیشه حضوری شایسته داشته و دارند.
نماینده عالی دولت در مازندران اظهارداشت : انتظار می رود مدیران دستگاههای اجرایی نیز براساس قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات زمینه تعامل موثر و همه جانبه را برای اطلاع رسانی و نهادینه کردن حقوق شهروندی فراهم کنند و تعامل و همکاری دو جانبه رسانه ها و دولت زمینه ساز انسجام و وحدت جامعه می شود.
ربیع فلاح در پایان ابراز امیدواری کرد تا در دوره جدید فعالیت دولت تدبیروامید و آغاز به کار دولت دوازدهم روابط رسانه ها با مجموعه دولت برای افزایش امید و اعتماد در جامعه گسترش یابد.
مازندران حدود 400 خبرنگار و عکاس دارد که در 100 پایگاه خبری و افزون بر 20 دفتر نمایندگی نشریات محلی و ملی و 10 خبرگزاری قلم می زنند.

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 16 مرداد 1396 ساعت 17:12
 

ساعت و تاریخ شمسی

دوشنبه, 28 اسفند 1396

اوقات شرعیسایت های مفید

افراد آنلاین در سایت

ما 226 مهمان آنلاین داریم