نمایش تصاویر شکیبا باشید ...
نقش خبرنگاران در تاریخ انقلاب مثال زدنی است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی فرمانداری رامسر   
دوشنبه, 16 مرداد 1396 ساعت 16:47

فرمانداری و دستگاه های اجرایی شهرستان رامسر به مناسبت روز خبرنگار، از خبرنگاران این شهرستان تجلیل کردند.

 

 

 

به گزارش ایسنا مازندران، محمد آزاد فرماندار رامسر در مراسم تجلیل از خبرنگاران گفت: با نگاهی به تاریخ انقلاب اسلامی و رشادت های خبرنگاران شاهد اثر بخشی نقش رسانه ها هستیم. رسانه ها در پیروزی انقلاب و دوران دفاع مقدس نقش مهمی ایفا کردند و خاطرات را برای نسل هایی که این دوران را لمس نکردند بیان کردند.

وی تصریح کرد: رسانه ها رویدادها را به سمع و نظر مردم می رسانند و مردم وفاداری و پای بندی به انقلاب و مسئولان را داشته باشند. اصحاب رسانه نیز با نقد و انتقاد و پیگیری مطالبات مردم رسالت خبری خود را به جایگاه واقعی برسانند و از تخریب بی اساس دوری کنند.

فرماندار رامسر افزود: در روند کار خبرنگاران دقت و سرعت و صحت رعایت شود و سعی کنند در قلم زدن از مسیر حقیقی خارج نشوند و با دقت آبروی افراد جامعه و مسئولان را حفظ کنند.

این مسئول تصریح کرد: خبرنگاران در راه خدا قلم زده و به دور از حب و بغض باشند تا در دنیا و آخرت خداوند آنها را مورد نظر قرار دهد.

وی افزود: جهت توسعه پیشرفت عمران و آبادانی رامسر همه با هم متحد شده تا جهت بالا بردن نام واقعی رامسر اقدامات ارزنده ای انجام شود.بالا بردن فرهنگ رامسر موجب پیشرفت این شهر خواهد شد و باید تعامل بین تمامی نهادها ادارات و موسسات جهت ارتقای شهر باشیم.

فرماندار رامسر خواستار ایجاد برنامه ها و تحولات و پیشرفت اساسی در این شهر شد و گفت: رامسر باید در سطح بالاتر و بهتری در امکانات و خدمات و پیشرفت قرار گیرد.

وی افزود: دولت تدبیر و امید اقدامات خوبی در حوزه پروژه ها آموزشی عمرانی بهداشت و درمان دارد و باید با تلاش بیشتر این اقدامات گسترده تر و حفظ شود.

به گزارش ایسنا، محمد حسن صنوبری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامسر نیز در سخنانی گفت: عزم و اراده خبرنگاران باعث تقویت روحیه خبری و موفقیت در رسانه است.

وی افزود: اصول اخلاقی روزنامه نگاری مقرر می دارد که اصحاب رسانه در هر مرحله و مقامی که باشند باید به خبر و مصلحت جامعه ایمان کامل داشته باشند و کوشش جهت تامین منافع شخصی و بکار بردن مقاصد خصوصی با مصلحت جامعه سازگار نیست.

وی تصریح کرد: حسن نیت جامعه اساس و پایه روزنامه نگاری است و اصحاب رسانه فضای جامعه را فضای برابری و مهربانی قرار داده و این فضا را اول در بین خود تقویت کنید.

صبوری گفت: خبرنگاران با هم دست دوستی بدهند و فضای مهربانی را در بین خود گسترش دهند و در شناسایی نقاط قوت و ضعف مسئولین شهر نقش مفیدی داشته باشند تا گام بزرگی در پیشرفت و توسعه جامعه برداشته شود.

وی افزود: در دولت تدبیر و امید برای اصحاب رسانه جایگاه ویژه ای اندیشیده شده تا نقش خبرنگاران اثر بخش باشد.

 

ساعت و تاریخ شمسی

دوشنبه, 28 اسفند 1396

اوقات شرعیسایت های مفید

افراد آنلاین در سایت

ما 224 مهمان آنلاین داریم