نمایش تصاویر شکیبا باشید ...
سلام جهان به اعتدال درایران مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی فرمانداری رامسر   
شنبه, 14 مرداد 1396 ساعت 15:30

کرارانتخاب حسن روحانی پرچم دارگفتمان اعتدال درعرصه سیاسی کشورمان برای دومین باراز سوی مردم در انتخابات 29 اردیبهشت ماه با رای 24 میلیونی باردیگر دریچه جدیدی بین کشورهای جهان برای جمهوری اسلامی ایجاد کرد و این بار جهان به اعتدال درایران سلام دوباره داد.

 

 

به گزارش خبرنگارایرنا حضورافزون بر150 نفراز سران و شخصیت های مهم کشورهای جهان درآیین تحلیف دکترحسن روحانی که برای دومین باراز سوی مردم با اقبال بیشتراز دوره اول برگزیده شد، حاکی از آن است که جهان هم به این انتخاب مردم ایران و گفتمان اعتدال سر فرود آورد و بار دیگر به افراطی گری و طرح ایران هراسی و انزاوی ایران از سوی دشمنان ، نه گفت.
امروز این حضور شرایط جدیدی را پیشروی مسوولان جمهوری اسلامی ایران قرار داد تا از قبل این احترام جهانی به اعتدال و رای مردم رابطه اش ، باز تعریف جدید برای ارتباط با کشورهای جهان داشته باشد و بتواند در این بازتعریف روابط مستحکم و پایداری را با کشورها ایجاد کند تا زمینه ساز توسعه و پیشرفت کشور شود.
* پیام داخلی حضورسران
به نظر می رسد این حضور گسترده سران کشورهای جهان در آیین تحلیف منادی گفتمان اعتدال در ایران برای داخل این پیام را داشته که همه باید بر این انتخاب مردم سر فرود آورند و به جای کارشکنی و گذاشتن سنگ زیرچرخ توسعه کشور آستین ها را برای کمک به دولت بالا زنند.
در چنین شرایطی که کشورهای دنیا به گفتمان ایران هراسی و انزوا طلبی جمهوری اسلامی ایران از سوی کشورهایی چون اسراییل و آمریکا نه گفتند، همه نیروهای داخل نظام باید به دولت منتخب مردم کمک کنند تا سیاست ها و برنامه های انتخاباتی اش را که مهر تایید 24 میلیونی مردم کشورمان را دارد، اجرا کند.
نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی حضور سران بیش از 150 کشور جهان را در آیین تحلیف رئیس جمهوری دوازدهم ایران امری بی سابقه و نشان از گشوده شدن دنیای جدید بر روی کشورمان اعلام کرد.
علی اصغریوسف نژاد درگفت وگو با خبرنگارایرنا گفت که امروزاین حضورسران کشورهای جهان نوعی پیام را به کشورهای افراطی منطقه و جهان به خصوص آمریکا ارسال کرده که ایران راه خود را یافت و جهان نیز ایران را شناخت و دیگر گوشی برای شنیدن افراطی گری وجود ندارد.
وی اضافه کرد : گروه های سیاسی در کشورباید با کنار گذاشتن کدورت های انتخاباتی برای توسعه کشور آستین ها را بالا بزنند و به دولت کمک کنند تا برنامه های خود را اجرا کند.
عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی بیکاری و رکود اقتصادی را 2 معضل پیش روی کشور برشمرد و اظهارداشت : رهبر معظم انقلاب اسلامی برنامه پیش رو کشور را برای رئیس جمهور منتخب دوازدهم ترسیم کرد و تحقق این رهنمودها با همراهی تمام گروه ها و جناح های سیاسی امکانپذیر است.
آیین تحلیف رئیس جمهوری دوازدهم ساعت 17 عصر امروز 14 مردادماه در مجلس شورای اسلامی برگزار می شود.

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 16 مرداد 1396 ساعت 17:14
 

ساعت و تاریخ شمسی

دوشنبه, 28 اسفند 1396

اوقات شرعیسایت های مفید

افراد آنلاین در سایت

ما 224 مهمان آنلاین داریم