نمایش تصاویر شکیبا باشید ...
امضای تفاهم نامه همکاری میان شهرداری رامسر و سانچئون کره جنوبی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی فرمانداری رامسر   
چهارشنبه, 11 مرداد 1396 ساعت 23:25

شهردار سونچئون کره جنوبی با اشاره به تغییرات آب و هوایی در جهان گفت : همکاری های محیط زیستی در راستای تفاهم نامه همکاری بین 2 شهرداری رامسر و سونچئون به حفاظت از محیط زیست دو منطقه کمک می کند.

وی روز چهارشنبه در نشست مشترک مسئولان شهرداری رامسر و سونچئون کره جنوبی در رامسر افزود : تغییرات آب و هوایی در جهان را باید جدی گرفت و هر کشوری باید در جهت حفاظت از این امر مهم برنامه ریزی کند.
وی گفت : در100سال اخیر همزمان با صنعتی شدن کره جنوبی اگرچه زندگی مردم راحت تر از گذشته شده ولی این صنعت طبیعت را با مخاطرات زیادی مواجه ساخته است.
چو چونگ هون افزود: تخریب محیط زیست یک مخاطره جدی است و همزمان با توسعه شهرنشینی در شهرهایی نظیر سانچئون و رامسر محیط زیست کنترل و مدیریت شود.
وی با اشاره به امضای تفاهم نامه همکاری بین 2 شهرداری گفت : در راستای این تفاهم نامه شهرداری های رامسر و سونچئون می توانند برای حفاظت از محیط زیست 2شهر همکاری مشترک داشته باشند.
شهردار سونچئون کره جنوبی با ابراز خرسندی از سفرش به شهر زیبای رامسر در شمال ایران گفت : حضور ما در شهر زیبای رامسر در راستای همکاری های مشترک حفاظت ازمحیط زیست، در راستای کنوانسیون رامسر، طبیعت گردی و همکاری های اقتصادی است.
وی افزود : پیشنهاد می دهم به منظور تحکیم همکاری بین 2 شهرداری ، یکی از خیابان های رامسر به نام سونچئون و یکی از خیابان های شهر سونچئون نیز به نام رامسر نامگذاری شود.
فرماندار شهرستان رامسر در این نشست که با حضور شهردار و دیگر مسئولان شهری رامسر برگزار شد، گفت: حضور شهردار سانچئون در رامسر فرصتی شایسته در معرفی ظرفیتهای طبیعی تاریخی و فرهنگی است.
محمد آزاد افزود : رامسر به جهت قرابت جنگلهای سرسبز ف سواحل زیبا و طبیعت بکر به بهشت خدا مشهور بوده و سالیانه میزبان میلیونها گردشگر خارجی و ایرانی است.
وی افزود: رامسر خواستگاه معتبرترین معاهدات زیست محیطی حفاظت از تالابها با بیش از ۱۶۹ شرکت دنیا است و طرح جامع گردشگری رامسر قدمتی ۸۰ ساله دارد و وجود قدیمی ترین فرودگاه جایگاه استراتژیک و روستاها با جاذبه های طبیعت گردی این شهر را شهره جهانی ساخته است.
فرماندار رامسر گفت : رامسر شهر نمونه گردشگری با طرحهای حفاظت از محیط زیست است و انتظار می رود تا این رفت و آمدها منجر به گسترش روابط گردشگری بین این 2منطقه شود.
شهردار سونچئون و هیات همراه در جریان سفر دو روزه خودشان به ایران ، علاوه بر دیدار با مسئولان شهرستان واستان مازندران از مکان های دیدنی و برخی زیرساخت های شهرستان رامسر بازدید می کنند.
شهرداری سونچئون کره جنوبی و هیات همراه عصر سه شنبه وارد رامسر در غرب استان مازندران شدند.
شهرستان 70 هزار نفری رامسر واقع درغرب مازندران به علت برخورداری از جاذبه های طبیعی ، تاریخی و گردشگری منحصربفرد نظیر جنگل ، دریا ، کوه ، جلگه و اماکن اقامتی مانند هتل قدیم ، هتل جدید ، کاخ موزه ، آب های گرم معدنی از دیرباز تاکنون به عنوان عروس شهرهای ایران مطرح بوده و به همین خاطر در تمامی روزهای سال بویژه نوروز پذیرای میلیون ها مسافر و گردشگراست.
خبرنگار : عباس احمدی ماچیانی** انتشار دهنده: سید محسن حسن نیا

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 16 مرداد 1396 ساعت 17:13
 

ساعت و تاریخ شمسی

دوشنبه, 28 اسفند 1396

اوقات شرعیسایت های مفید

افراد آنلاین در سایت

ما 225 مهمان آنلاین داریم