نمایش تصاویر شکیبا باشید ...
جابه جایی هوایی 20هزار مسافر سه ماهه نخست امسال در رامسر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی فرمانداری رامسر   
سه شنبه, 13 تیر 1396 ساعت 18:38

فرماندار رامسر از جابه جایی هوایی 20هزار مسافر سه ماهه نخست امسال در رامسر خبرداد.

 

 

 

 

محمد آزاد در گفت و گو با ایسنا مازندران اظهار کرد: با ورود هواپیماهای جدید به کشور در سال 96، فرودگاه رامسر یکی از بهره‌مندترین فرودگاه‌های ایران از نظر هواپیماهای مدرن بوده است.

وی با اشاره به اینکه برای نخستین بار نیز انحصار یک شرکت هواپیمایی در فرودگاه رامسر از بین رفت و شرکت هواپیمایی ایران ایر به عنوان دومین شرکت هواپیمایی در فرودگاه رامسر پرواز دائمی برقرار کرده است، خاطرنشان کرد: فرودگاه رامسر نیز با تمام توان خواهان استقرار کامل این شرکت بزرگ وافزایش مداوم مقاصد پروازی از جمله مشهد، اصفهان، تبریز و سایر شهرهای کشور است.

آزاد گفت: هواپیمایی شرکت نفت نیز پروازهای خودرا به مقصد رامسر آغاز کرده است و هم اکنون سه شرکت آسمان، ایران ایر و نفت در این فرودگاه پروازدارند و تهران-مشهد و اهواز سه مقصد پروازی فرودگاه رامسر است.

وی با بیان اینکه در سال ۱۳۹۴ تعداد ۳۱۳ پرواز ورودی و همین تعداد خروجی با 29 هزار و 765 مسافر بوده است، تصریح کرد: در سال ۱۳۹۵ نیز تعداد ۴۱۶ پرواز ورودی و همین تعداد خروجی با 45 هزار و 437 مسافر بوده است.

فرماندار رامسر با اشاره به اینکه در سه ماه اول امسال از این فرودگاه تاکنون  ۲۰۸ پرواز خروجی و همین تعداد ورودی و جابه جایی 20 هزار و 490 مسافر صورت گرفته است، افزود: در سه ماه اول سال ۹۴ تعداد 148 پرواز ورودی و خروجی انجام شد که 7 هزار و 401 نفر مسافر ورودی و خروجی جابه جا شدند.

وی با اشاره به اینکه در سه ماه مشابه سال ۹۵ تعداد 378 پرواز ورودی و خروجی انجام شد که 14 هزار و 439 نفر مسافر جا به جا شد، تصریح کرد: سه ماه اول امسال رشد فراوانی داشته است که 416 پرواز ورودی و خروجی با آمار جابه جایی 20 هزار و 490 مسافر را به تنهایی تقریبا معادل مسافران زمان مشابه  در مجموع دوسال گذشته بوده است.

 

ساعت و تاریخ شمسی

دوشنبه, 28 اسفند 1396

اوقات شرعیسایت های مفید

افراد آنلاین در سایت

ما 192 مهمان آنلاین داریم