نمایش تصاویر شکیبا باشید ...
استاندار: دولت430 میلیارد تومان برای رونق اقتصادی مازندران پرداخت کرد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی فرمانداری رامسر   
سه شنبه, 17 اسفند 1395 ساعت 15:41
استاندار مازندران گفت : دولت تدبیر و امید تاکنون 430 میلیارد تومان برای شکوفایی و رونق اقتصادی واحدهای تولیدی در مازندران پرداخت کرده است.

ربیع فلاح جلودار روز دوشنبه که به منظور ملاقات چهره به چهره با مردم به شهرستان رامسر سفر کرده است، در گفت و گو با خبرنگاران ، افزود : این میزان اعتبارات به یک هزار و 15 واحد تولیدی استان پرداخت شده است.
وی گفت : دولت تدبیر و امید برای رونق اقتصادی منطقه برنامه های مختلفی را اجرایی کرده است که پرداخت این میزان اعتبارات در استان مازندران نیز در این راستا بوده است.
استاندار مازندران اظهار امیدواری کرد که با پرداخت این میزان اعتبار به واحدهای تولیدی شاهد ایجاد اشتغال و رونق کسب و کار در منطقه باشیم.
وی که به همراه 20 نفر از معاونین استانداری و مدیران کل دستگاههای اجرایی به شهرستان رامسر سفر کرده است ، گفت : در جریان این سفرها پس از شنیدن صحبت های مردم و تولید کنندگان ، دستورات لازم برای رفع مشکلات آنان صادر خواهد شد.
فلاح جلودار افزود : همچنین معاونین استانداری و مدیران کل در جریان این دیدار ها ضمن آشنایی با مشکلات شهرستان ، برای توسعه و رونق اقتصادی منطقه نیز برنامه ریزی خواهند کرد.
در جریان این ملاقات که در محل فرمانداری رامسر برگزار شد ، تعداد زیادی از مردم و صاحبان صنایع مسائل و مشکلات خود را به صورت چهره به چهره با استاندار و مدیران کل دستگاه های اجرایی شهرستان بیان کردند.

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 17 اسفند 1395 ساعت 23:34
 

ساعت و تاریخ شمسی

دوشنبه, 28 اسفند 1396

اوقات شرعیسایت های مفید

افراد آنلاین در سایت

ما 222 مهمان آنلاین داریم