نمایش تصاویر شکیبا باشید ...
جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان مازندران با حضور وزیر ارتباطات‌ و فناوری اطلاعات مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی فرمانداری رامسر   
پنجشنبه, 16 دی 1395 ساعت 11:43

چهاردهمین جلسه فرماندهی ستاد اقتصاد مقاومتی استان مازندران با حضوردکتر واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و جانشین ستاد اقتصادمقاومتی کشور ،جناب آقای خیریانپور معاون استاندار، امام جمعه محترم رامسر ،فرمانداران غرب استان و جمعی از مدیران کل در فرمانداری رامسربرگزار شد.

فرماندار رامسر در این جلسه با اشاره به وجود پتانسیل های بسیار زیاد شهرستان رامسر گفت: با وجود بالاترین ظرفیت ها اما هنوز از مشکلات متعددی رنج میبریم.
محمد آزاد افزود : رامسر یکی از شهرهای با رشد بیکاری است که نیاز به توجه ویژه در حوزه اشتغال دارد.

 

 

 

وی افزود : ظرفیت های گردشگری و کشاورزی در رامسر بسیار بالاست.

آزاد با بیان اینکه در سالهای بعد از پیروزی انقلاب اقدامات بسیار خوبی در منطقه انجام گرفت اظهار داشت: در دولت تدبیر و امید اقدامات زیربنایی مناسبی در رامسر صورت گرفت.

فرماندار رامسر در پایان با ببان اینکه دولت باید نگاه ویژه ای به رامسر داشته باشد گفت:به نمایندگی از مردم از وزیر محترم میخواهم سلام مارا به مقام معظم رهبری و رییس جمهور برسانند.
در ادامه حجت الاسلام رضایی امام جمعه محترم شهرستان رامسر افزودند : صنعت پاک در رامسر حمایت شود

امام جمعه رامسر با بیان اینکه بالاترین عبادت ها خدمت به خلق است گفت: تشکیل ستاد اقتصاد مقاومتی در سالی که به این نام مزین شده قابل تقدیر است.

حجت الاسلام سید جعفر رضایی افزود : حرکت رو به جلو دولت در حوزه اقتصاد مقاومتی مشهود است.
وی با بیان اینکه رامسر دارای پتانسیل های بالایی است گفت: وجود نیروی جوان و انسانی مستعد و تحصیلکرده بالاترین سرمایه رامسر است.
رضایی گفت: وضعیت اقلیمی رامسر موجب شده در رامسر صاحب صنایع بزرگ نباشیم.
امام جمعه رامسر با بیان اینکه در دوره های گذشته در بخش اشتغال همت نشده است اظهار داشت: بالا رفتن آمار بیکاری شود در رامسر باعث ایجاد اشتغال کاذب می شود که این امر در شان رامسر نیست.
وی افزود : توسعه صنعت پاک در رامسر میتواند در ایجاد اشتغال بسیار اثرگذار باشد.

حجت الاسلام رضایی با اشاره به اینکه سرمایه گذاران صنعت پاک آماده ورود به رامسر هستند گفت: موانع دولتی باعث ایجاد مشکلاتی شده است که نیاز است در این جلسات در جهت رفع آنها بکوشیم.
امام جمعه رامسر با بیان اینکه باید خروجی جلسه برای مردم قابل لمس باشد اظهار داشت:رامسر در بخشهای گردشگری ،کشاورزی و صنعت پاک میتواند فعالیت کند
حجت الاسلام رضایی در پایان با بیان اینکه رامسر را خدا ویژه نگاه کرد گفت: اشکالی ندارد بندگان خدا به رامسر ویژه نگاه کنند چرا که رامسر متعلق به همه دنیا است.
وزیر ارتباطات در این نشست  بیان داشتند: نگاه دولت به اقتصاد مقاومتی تبلیغی نیست/یک عده از 3سال پیش به فکر انتخابات96 هستند.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان در شهرستان رامسر با قدردانی از آقایان آزاد و حسینی جو فرمانداران رامسر و تنکابن به جهت میزبانی و ارائه گزارشات و پیشنهادات درحوزه اقتصاد مقاومتی گفت: از روز گذشته درحال بررسی منطقه هستم که شاهدم اقتصاد مقاومتی بسیار جدی گرفته شده که جای قدردامی دارد.

دکتر محمود واعظی افزود : نگاه دولت به اقتصاد مقاومتی تبلیغی نیست.
وی گفت:مسئولان و مردم نگاهی عمیق ، دراز مدت و استراتژیک به اقتصاد مقاومتی داشته باشند.

دکترواعظی با بیان اینکه نمیتوان به زیر مجموعه ها بی تفاوت بود اظهار داشت: اگر پول یارانه مردم هر منطقه را میبردیم برای توسعه همان منطقه خرج میکردیم دیگر مشکلی پیش نمی آمد اما متاسفانه اشتباهات گذشته کار را سخت کرده است.
وزیر ارتباطات گفت: با وجود اختلافات در حوزه های مختلف اما در ارتباط با اقتصاد مقاومتی در کشور هیچ اختلافی وجود ندارد.
وزیر معین استان با بیان اینکه طرح های خوبی از سوی آقای حسینی جو ، آزاد و دیگر اعضا مطرح شد گفت: باید مزیت ها و فرصت های منطقه شناسایی شود.
وی افزود:مازندرانی ها خوش فکر و اندیشمند هستند و باید با تشکیل اتاق های فکر به حوزه های مختلف گردشگری و ... پرداخته شود.
وزیر دولت تدبیر و امید با بیان اینکه کشاورزی دارای زیر مجموعه های متعددی است گفت: دولت وظیفه دارد از بخش های خصوصی حوزه کشاورزی و ... حمایت کند.
وی گفت: به جای اینکه به همدیگر انتقاد کنیم بیاییم در کنار هم بنشینیم و با تعامل کارها را پیش ببریم.
واعظی با بیان اینکه اشتغال یک معضل انباشته شدن دولت گذشته بوده که به دولت تدبیر و امید به ارث رسید گفت 700هزار شغل در یکسال گذشته ایجاد شد اما خیلی احساس نمی شود.
وی با اشاره به اینکه در دولت گذشته دستور داده شد همه وارد ادارات شوند گفت: این رویه باعث شد پرداخت حقوق ها سخت شود و مشکلات متعددی در دستگاه های اجرایی ایجاد شود.
وزیر ارتباطات افزود : لزومی نیست همه کارمند شوند بلکه جوانان باید کارآفرین شوند و در جهت توسعه گام بردارند.
وی در پایان گفت: یک عده از 3سال گذشته برای 29اردیبهشت 96 تلاش میکنند اما دولت به حاشیه ها توجهی ندارد و مردم خودشان متوجه و قدردان هستند.


آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 16 دی 1395 ساعت 12:01
 

ساعت و تاریخ شمسی

دوشنبه, 28 اسفند 1396

اوقات شرعیسایت های مفید

افراد آنلاین در سایت

ما 208 مهمان آنلاین داریم