نمایش تصاویر شکیبا باشید ...
بایدازخردجمعی بهره بگیریم مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی فرمانداری رامسر   
دوشنبه, 13 دی 1395 ساعت 09:13

"هیچ قولی نمی دهم امااین قول را می دهم که باتمام وجودم درخدمت مردم شهرستان رامسر باشم»
"مهم نیست کجا باشیم ، هرجا هستیم مهم باشیم»
رییس شورای اصلاح طلبان شهرستان رامسر: "محمدآزاد از سرمایه های ارزشمند شهرستان رامسر است"
سرپرست فرمانداری شهرستان رامسرگفت: رامسرشهره بین المللی و ملی دارد،علیرغم تلاش هادرحدنام وانتظاری که هست فرسنگ ها فاصله دارد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری رامسر،محمدآزاددردیدارشورای حامیان دولت تدبیروامیدواصلاح طلبان با ایشان افزود:من دراین راه خطیر نیازمندخردجمعی و کمک تک تک عزیزان هستم ،مسولیت هاگذراست اماخدمات ماندگار است.
وی بیان داشت:

 

 

هرجایگاهی مسولیت های  خودش راداردوتلاش می نمایم تا ازتجارب،دانش وکارکارشناسی بهره بگیرم.
وی با تاکید براینکه فرمانداری یک دستگاه نظارتی است وفرماندارناظم نیست تاکید نمود:بایدنظارت جامع داشته باشیم و برنامه محوری دستگاههای اجرایی یک اصل مهم است.
وی بیان داشت:درکنارخلاقیت وفکرتوسعه گرایی نیازمنددانش مدیریتی و بهره مندی از تمام ظرفیت ها هستیم.
وی گفت:شهرستان رامسرنیازمندهمدلی وهمراهی است و خوشبختانه باسوابقی از کارهای شورایی،اجتماعی،فرهنگی وسیاسی اولویت هارامی شناسم و چالش هارانیزرصدنموده ام.

وی بابیان آنکه به عقیده من "مهم نیست کجاباشیم،هرجاهستیم مهم باشیم"افزود:من هیچ قولی نمی دهم اما این تعهد رامی دهم که با تمام وجوددرخدمت مردم شهرستان باشم.
آزادجوانان و بانوان را به عنوان دو طیف مهم و قابل اتکابرای پیشبرد اهداف و برنامه های توسعه برشمرد.
رییس شورای اصلاح طلبان رامسر نیز گفت :محمدآزاد سرپرست جدیدفرمانداری  از سرمایه های شهرستان است که اهلیت لازم را برای این مسئولیت دارند و  مراحل ترقی را بصورت پله ای طی کردند.
حجت الاسلام صفر قاسمی با قدردانی از زحمات و تلاشهای فرماندار سابق رامسر  گفت: انصافا ایشان نیز در مدت حضور خود گام های زیر بنایی خوبی در جهت توسعه و آبادانی   رامسر برداشتن.وبرخی اقدامات نظیر
تدوین سند توسعه و تشکیل خانه سرمایه گذاری از کارهای زیر بنایی رامسر است که باید استمرار داشته باشد.
وی با بیان آنکه شانیت فرمانداری بامسولیت های خطیرش بالاست بر تقویت جایگاه آن تاکیدنمود.
ایشان اظهار داشت: دولت آقای روحانی در بدترین شرایط اقتصادی کشور را تحویل گرفت و متاسفانه شاهد آن هستیم که هجمه های ناجوانمردانه از سوی مخالفان دولت با همه ظرفیت به سمت ایشان نشانه گرفته شده است.
قاسمی گفت: نظارت بر دستگاه ها باید بیشتر شود چرا که اگر مردم ببینند همین اندک اعتبارات به درستی استفاده و عدالت رعایت شود به نظام و حکومت امیدوار می شوند.
وی گفت: آنهایی که بدون سلامت کاری درحال فعالیت در منصب مدیریتی هستند باید بدون هیچگونه تعارفی با آنها برخورد شود و دستگاه های اجرایی به مدیران دلسوز و کاربلد و پاک دست وموافق دولت سپرد و مردم باید حاصل و ثمره تلاش و حضور و انتخاب خود در پای صندوق های رای را ببینند

قاسمی افزود:بسیاری از مشکلات کشور به دلیل عدم آگاهی و اطلاعات است و اگر آمار و ارقام به موقع به مردم اطلاع داده شود بسیاری از مشکلات برطرف می شود.

قاسمی گفت: بسیاری از مخالفان دولت به موقع اخبار و اطلاعات دروغ و ناصحیح را منتشر می کنند که این روش باعث بی اعتمادی مردم به حکومت می شود وی درعین حال ازعملکردتیم رسانه ای دولت انتقادنمود.

وی افزود : تریبون های مخالف دولت به هر طریقی جلسه می گذارند و بعضا با ظرفیت ها وامکانات دولتی علیه دولت حرف میزنند.

وی اظهارداشت: باید به بخش های خصوصی بها داده شود و با تشکیل اتاق فکر ،فرهنگ سازی و بهره گیری از ظرفیت شوراهای شهر،بخش و روستا به عنوان نمایندگان مردم در جهت توسعه گام برداشت.

رییس شورای اصلاح طلبان رامسر با بیان اینکه نباید امید کاذب در جامعه ایجاد کرد گفت: ما اصلاح طلبان در جهت توسعه و پیشرفت رامسر با هیچ گروه و حزبی اختلاف نداریم و برای توسعه رامسر دست یاری و همراهی خود را به سمت همه گروه ها دراز میکنیم.

وی ضمن اشاره به درپیش بودن انتخابات سال آینده افزود:نسیم انتخابات وزیدن گرفته چه در بحث ریاست جمهوری وچه شوراهای اسلامی امانتداری،برگزاری انتخابات سالم وایجادفضای رقابتی ازجمله مسولیت های خطیرپیش روی سرپرست جدید فرمانداری است.

وی تاکید نمود:آزاد ازسرمایه های ارزشمندشهرستان هستند باید در دوره مدیریتی خودکادرسازی نمایند وبه نیروی جوان وتحصیل کرده توجه ویژه شود.

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 13 دی 1395 ساعت 09:59
 

ساعت و تاریخ شمسی

دوشنبه, 28 اسفند 1396

اوقات شرعیسایت های مفید

افراد آنلاین در سایت

ما 204 مهمان آنلاین داریم