نمایش تصاویر شکیبا باشید ...
تقدیرفرماندار رامسر از کارشناسان فرمانداری:انتخابات را با سربلندی پشت سرگذاشتیم مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی فرمانداری رامسر   
سه شنبه, 11 اسفند 1394 ساعت 13:19

فرماندار شهرستان رامسر با بیان آنکه به کارکنان جوان،شایسته و متعهد این فرمانداری اعتماد و فرصت دادیم تا در آزمون اجرای قانون مدار انتخابات مسولانه همکاری و مشارکت نمایند خطاب به مسولان کارشناسان فرمانداری گفت:شما تک تک به مسولیتان بدرستی عمل نمودید و ما این انتخابات را با سربلندی هرچه بیشتر پشت سرگذاشتیم.

 

 

حسین سروری در جمع کارکنان فرمانداری در سالن اجتماعات این نهاد صبح امروز افزود:مشارکت 74 درصدی مردم شهرستان در این انتخابات نشان از پایبندی آنها به آرمان های امام و رهبری معظم انقلاب بود و نشان دادند مردم بدور از افراط و تفریط خواهان مشی اعتدال هستند.

وی بیان داشت:مردم بدنبال آن هستند که فضای سیاسی و اجتماعی کشور آرام و قانون مدار باشد تا گام های جدی و موثر برای توسعه کشور برداشته شود.

وی افزود:هوشیاری ،درایت و جدیت شما و همکاری شایسته با عوامل اجرایی ،هیات های اجرایی ،نظارت و بازرسی موجب شد تا شاهد نظم و قانون مداری در امر برگزاری انتخابات باشیم.

وی اظهار داشت:حفظ این روحیه اخوت ،برادری ،همدلی و هم زبانی شما می تواند در سایر ماموریت های حساس فرمانداری به عنوان یک الگو باشد.

وی گفت:قطعا درخلق حماسه ماندگار7 اسفند رهنمودهای ارزشمند مقام معظم رهبری و دعوت معظم له از اقشار مختلف با گرایشات مختلف و حق الناس بودن آرای مردم تاثیر زیادی داشت.

فرماندار رامسر همچنین از معاونت فرمانداری،بخشدار بخش مرکزی و کارشناسان واحدهای مختلف فرمانداری که در امر برگزاری انتخابات همکاری داشتند بطور ویژه تشکر نمود.

 

ساعت و تاریخ شمسی

پنجشنبه, 03 اسفند 1396

اوقات شرعیسایت های مفید

افراد آنلاین در سایت

ما 15 مهمان آنلاین داریم