نمایش تصاویر شکیبا باشید ...
تقدیر فرماندار شهرستان رامسر از حضور آگاهانه مردم در انتخابات 7 اسفند مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی فرمانداری رامسر   
سه شنبه, 11 اسفند 1394 ساعت 10:00

بسم ا... الرحمن الرحیم

مردم آگاه و افتخار آفرین شهرستان رامسر

حماسه هفتم اسفند، با حضور مسئولانه و معنادار قاطبه مردم نجیب و فهیم و خدا جو در عرصه انتخابات، برگ زرین دیگری برکتاب قطور تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی افزود. یقیناً این حرکت امید آفرین و کم نظیر که برخاسته از عمق باور دینی و حس وطن دوستی آحاد مردم است، باعث یاس دشمنان و پراکندن بذر امید دردل دوستداران و علاقه مندان نظام جمهوری اسلامی گردید.

 

 

پیام روشن این حضور آگاهانه پس از برجام و پیروزی ملت سرافراز ایران در عرصه بین المللی، وحدت و انسجام و پایداری در راه صیانت و استمرار آرمانهای بلند امام عظیم الشان و رهبری معظم انقلاب و رویکرد سازنده دولت تدبیر و امید و همدلی و همزبانی خدمتگزاران در حل مشکلات و تحقق مطالبات و خواسته های بحق مردم می باشد.

بدون شک خلق و آفرینش این حماسه جاودانه مدیون موقعیت شناسی مردم فکور و وامدار تلاش همه اقشار و گروهها و هیات های اجرائی ، نظارت، بازرسی و کاندیداهایی است که با شجاعت افکار و برنامه ها و دیدگاههای خویش را در معرض نگاه و اندیشه تیز بین مردم قراردارند تا عیارش به محک قضاوت مردم سنجیده شود. از این رو خاضعانه سر بر آستان حق می گذارم و از جملگی مردان و زنان و بویژه جوانان برومند وآینده ساز شهرهای رامسر ، کتالم و  ساداتشهر و روستاهای دور و نزدیک بخاطر این نقش آفرینی و به سبب تلاش در ایجاد شور و نشاط انتخاباتی سپاسگزاری می نمایم و ضمن تبریک به منتخب مردم جناب آقای دکتر شریعت نژاد و آرزوی توفیق روز افزون در جهت تحقق وعده ها و برنامه ها و پیگیری مطالبات بحق مردم بزرگوار منطقه، امیدوارم با ارتقاء بیش از پیش وحدت و همدلی خادمان وکارگزاران شهرستان رامسر فردائی بهتر و آینده ای روشن را در راستای رفع کمبودها و توسعه متوازان و پایدار با عنایت حضرت حق محقق گردد.

 

حسین سروری

فرماندار شهرستان رامسر

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 11 اسفند 1394 ساعت 10:08
 

ساعت و تاریخ شمسی

دوشنبه, 07 اسفند 1396

اوقات شرعیسایت های مفید

افراد آنلاین در سایت

ما 22 مهمان آنلاین داریم