نمایش تصاویر شکیبا باشید ...
مازندران آماده برگزاری انتخابات هفتم اسفندماه است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی فرمانداری رامسر   
پنجشنبه, 06 اسفند 1394 ساعت 10:35
استاندارمازندران گفت: این استان آماده برگزاری دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان در هفتم اسفندماه جاری با مشارکت حداکثری مردم است.

ربیع فلاح پس از بازدید از ستادهای انتخابات مازندران در مركز و غرب مازندران گفت : تمام امکانات و بسترهای مورد نیاز برای برگزاری انتخابات سالم در شعب اخذ رای این استان تامین شده است.
وی اضافه کرد : وظیفه ما ایجاد بستر برای مشارکت حداکثری مردم درانتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری است و ما امانتدار آرای مردم در این انتخابات خواهیم بود.
نماینده عالی دولت درمازندران با تاکید بر بیطرفی مجریان انتخابات گفت : مردم ما هر رای که در صندوق انداختند و هر فردی را انتخاب کنند، مورد احترام همه خواهد بود و برای ما مجریان انتخابات ، برگزاری انتخابات سالم و حضور حداکثری مردم مهم است.
فلاح گفت : دراین دوره از انتخابات سه هزارو 45 شعبه اخذ رای با شش هزار و90 صندوق رای پیش بینی شد و حدود 60 هزارنفر نیزکار برگزاری انتخابات را برعهده دارند.
استاندارمازندران تعداد واجدین شرایط رای دادن دراین استان را دو میلیون و 235 هزار نفر اعلام کرد و ابراز امیدواری کرد تا مازندران در انتخابات هفتم اسفند ماه همانند سایرانتخابات شاهد حضور گسترده مردم باشد.
فلاح هدف از سرکشی ستادهای انتخابات استان را بررسی فرایند انتخابات در این حوزه ها و قدردانی از زحمات اعضای ستاد انتخاباتی اعلام کرد.
استاندار مازندران در دو روز گذشته از حوزه های انتخابیه آمل، بابل، بابلسر،فریدونکنار،نور و محمودآباد، نوشهر، چالوس و کلاردشت ، رامسر ،تنکابن و عباس آباد بازدید کرد.
در مازندران 151 نامزد برای کسب 12 کرسی مجلس شورای اسلامی و هفت نامزد برای کسب چهار کرسی خبرگان رهبری با هم رقابت می کنند.

 

ساعت و تاریخ شمسی

پنجشنبه, 03 اسفند 1396

اوقات شرعیسایت های مفید

افراد آنلاین در سایت

ما 87 مهمان آنلاین داریم