نمایش تصاویر شکیبا باشید ...
ملت آگاه ایران اسلامی 7 اسفند را به حماسه حضور دیگری تبدیل می نمایند مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی فرمانداری رامسر   
سه شنبه, 04 اسفند 1394 ساعت 11:43

فرماندار شهرستان رامسر گفت:ملت آگاه  ایران اسلامی در 7 اسفند با حضور پرشور خود پای صندوق های رای قطعا حماسه  حضوردیگری را رقم می زنند و و وفاداری خود را به آرمان های انقلاب نشان می دهند.

 

حسین سروری در جمع عوامل اجرایی انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین  دوره مجلس شورای اسلامی در سالن آمفی تاتر هتل رامسر افزود:عوامل اجرایی باید تعامل ،همکاری ،قانون مداری ،سعه صدر ، اخلاق اسلامی را وجهه همت خود قرار دهند و معیار ما مر قانون باشد.

وی بیان داشت:مجریان انتخابات باید با قانون مداری وتوجه به آیین نامه ها و دستور العمل ها و رعایت اصل بی طرفی به وظایف قانونی خود درصیانت از آراعمل نمایند.

وی بیان داشت:همانطوری که ریاست محترم جمهور تاکید نمودند از جمله بزرگترین ماموریت دولت تدبیر و امید پس از موفقیت در مذاکرات هسته ای در حوزه بین المللی ،برگزاری انتخابات و ایجاد حماسه ای دیگر در عرصه داخلی به بهترین شکل ممکن است.

وی گفت:کلیه دست اندرکاران ،مجریان ،ناظران و بازرسان و کسانی که در برگزاری انتخابات مشارکت دارند در راستای آرمان های نظام،امام عظیم الشان و منویات رهبری معظم انقلاب و رعایت حقوق انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان باید وظیفه قانونی خودرا اعمال نمایند.

 

ساعت و تاریخ شمسی

پنجشنبه, 03 اسفند 1396

اوقات شرعیسایت های مفید

افراد آنلاین در سایت

ما 7 مهمان آنلاین داریم