نمایش تصاویر شکیبا باشید ...
استاندار مازندران :ميثاق مردم با آرمانهاي شهدا و رهبري ابدي است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی فرمانداری رامسر   
یکشنبه, 03 بهمن 1389 ساعت 11:28

استاندارمازندران گفت:

 

 

 

 

ميثاقي كه مردم انقلابي ما با آرمانهاي پاك شهدا، امام راحل و پشتباني از ولايت مطلقه فقيه بستند ابدي و هيچ توطئه اي جلودار وفاداري و پايبندي مردم به ارزشها نخواهد شد.

 

 

به گزارش خبرنگار ايرنا، ' سيد علي اكبر طاهايي' عصر پنجشنبه در مراسم نخستين يادواره سرداران و شهداي ششم بهمن بخش دابودشت شهرستان آمل ، با اشاره به اينكه جريان فتنه و تفرقه جريان تازه اي نيست و آناني كه ميثاق شكستند ، فريب خورده و از انقلاب نيستند، گفت: مهم وفاداري ملت به آموزه هاي مكتب شهدا و پشتيباني قاطع از ولايت فقيه است كه خوشبختانه همچنان پايبند هستند.
وي افزود: امروز به بركت خون شهدا مردم ما با بصيرت هستند و بصيرت ملت ايران به توطئه استكبار ، سلطه دارد و دشمنان به بصيرت و آگاهي مردم ايران خضوع كرده است.
استاندارمازندران با اشاره به اينكه شهدا به ما مي آموزند كه مومن قرآني بايد اهل بصيرت باشد ، بيان داشت: همه بايد به دنبال حق باشند واز آن پيروي كنند.
استاندارمازندران هچنين به درپيش بودن حماسه انقلابي و تاريخي مردم آمل در ششم بهمن سال 1360 اشاره و با يادآوري بيانات امام راحل كه در وصيتنامه شان از حماسه آفريني مردم اين شهرقدرداني كردند، ادامه داد: بي شك حماسه مردم آمل در ششم بهمن سال 60، برگ زرين ديگري در تاريخ پرافتخار انقلاب اسلامي است كه بايد به درستي به نسل آينده منتقل شود.
وي اضافه كرد: مردم انقلابي آمل با دفاع همه جانبه شان، منافقان خيال بافي را كه قصد تصرف چند ساعته آمل و سپس شمال كشور را داشتند، آنان را ناكام و با خيال خامشان بيرون كردند.
استاندارمازندران، حماسه ششم بهمن مردم آمل را بي ارتباط با ايجاد شكاف در فروپاشي انقلاب شوروي سابق ندانست و خاطرنشان كرد: منافقان قصد داشتند با تصرف شمال و از طريق مرزهاي آبي به كشورمان ضربه بزنند كه با پاسخ كوبنده اي مواجه شدند.
طاهايي با تاكيد براينكه مردم ما همچنان برسرآرمانهاي امام و انقلاب و پيروي از شهدا استوار و ثابت قدم هستند، از مقام شامخ 12 شهيد بخش دابودشت كه در واقعه ششم بهمن آمل به شهادت رسيدند تجليل كرد.
شهرستان آمل بيش از يك هزار و 12 شهيد تقديم پيروزي انقلاب اسلامي و جنگ تحميلي كرد.ك/2
7347/503
انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ايرنا) / کد خبر 30198118

 

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 04 بهمن 1389 ساعت 11:15
 

ساعت و تاریخ شمسی

پنجشنبه, 03 اسفند 1396

اوقات شرعیسایت های مفید

افراد آنلاین در سایت

ما 75 مهمان آنلاین داریم